حضور ۸ هزار نیروی پلیس راهور در مسیرهای اربعین
حضور ۸ هزار نیروی پلیس راهور در مسیرهای اربعین
فرمانده پلیس راهور فراجا گفت: ۸ هزار نیروی پلیس راهور در ۶ مرز خروجی به طول ۲ هزار و ششصد کیلومتر مستقر هستند و خدمات لازم را به زائران اربعین ارائه می‌‌کنند.

به گزارش گروه جامعه تیکنا؛سردار کمال هادیانفر فرمانده پلیس راهور فراجا  اظهار کرد: پیش بینی‌های لازم برای برگزاری مراسم اربعین صورت گرفته و در بازدید نهایی که از محورهای اصلی ویژه اربعین انجام شد، مشکل خاصی وجود نداشت و زیرساخت‌های مورد نیاز مهیا شده است.

وی تصریح کرد: در برخی مسیرهای ویژه اربعین لکه‌هایی در بعضی از راه‌ها وجود دارد و حتما تا پیش از اربعین برطرف خواهد شد و ۶ مرز اصلی آمادگی پذیرش زائران اربعین از ۲۷ تیر هستند.

فرمانده پلیس راهور فراجا خاطرنشان کرد: همه ۷ دستگاهی که در بحث راه‌ها و پارکینگ‌ها کار خدمات رسانی را بر عهده دارند با مشارکت ۸ هزار نفر از نیروهای پلیس راه و راهور کار برگزاری اربعین را در این حوزه انجام می‌دهند و مشکل خاصی خوشبختانه وجود ندارد.

هادیانفر اضافه کرد: نیروهای پلیس راهور فراجا در ۶ مرز خروجی به طول ۲ هزار و ۶۰۰ کیلومتر مستقر هستند و خدمات لازم را به زائران اربعین ارائه و انجام وظیفه می‌‌کنند.

وی تأکید کرد: امیدواریم رانندگانی که با خودرو شخصی یا اتوبوس به مراسم اربعین می‌آیند، استفاده از کمربند ایمنی، سرعت مطمئنه و رعایت قوانین و مقررات را فراموش نکرده و به اطلاع رسانی پلیس در این ایام توجه داشته باشند تا این ماموریت بزرگ هم بدون حادثه‌ای انجام شود و به پایان برسد.

انتهای پیام/