جلب اعتماد مشتریان و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان با ارائه گارانتی تضمین شده +فیلم
جلب اعتماد مشتریان و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان با ارائه گارانتی تضمین شده +فیلم
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری گفت: ارائه گارانتی تضمین شده از سوی پارک‌های علم وفناوری موجب جلب اعتماد مشتریان به محصولات ایرانی و توسعه بازار شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه چند رسانه‌ای تیکنا، مراسم رونمایی از نشان تجاری و گارانتی پارک فناوری پردیس ظهر امروز در ناحیه نوآوری پردیس با حضور روح‌اله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری، مجید بهزادپور؛ رئیس کل بیمه مرکزی، مهدی صفاری‌نیا رئیس پارک فناوری پردیس و جمعی از فعالان زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور و اصحاب رسانه برگزار شد.

دهقانی فیروزآبادی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت: توسعه بازار مهم‌ترین رکن حفظ و رشد شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور است. ابزارهای توسعه‌ای را برای ارتقای سهم دانش‌بنیان‌ها از بازار فراهم کرد. ضمانت کیفیت محصول و تأمین مالی دو مورد از مهم‌ترین ابزارهای توسعه بازار است. ضمانت کیفیت و عملکرد برای مشتری که تجربه قبلی برای استفاده از محصولی خاص را ندارد و به ویژه برای مشتریان خارجی اهمیت ویژه‌ای دارد. آغاز فرایند اعطای نشان تجاری پارک فناوری پردیس اقدام بسیار مهمی برای توسعه بازار شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است. این نشان دارای دو ویژگی مهم است که عبارتند از تضمین کیفیت و استاندارد محصول و تصمین عملکرد و گارانتی استفاده از محصول است. این ویژگی‌ها موجب می‌شود مشتریان اعتماد بیشتری به محصولات تولید شرکت‌های دانش‌بنیان کنند و به سهم بیشتری از بازار دست یابند. ان‌شاءالله اقدام بعدی در این حوزه ارائه گارانتی بین‌المللی برای عرضه محصولات ایرانی در بازارهای خارجی است.

در ادامه ویدئوی کامل صحبت‌های معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/