جشنواره استارت‌آپی «فستاک» برگزار می‌شود
جشنواره استارت‌آپی «فستاک» برگزار می‌شود

به‌گزارش گروه اقتصاد دیجیتال تیکنا، دومین جشنواره استارت‌آپی فستاک با موضوع فناوری‌های پرداخت (پی‌تک)، به همّت شتاب دهنده فست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مشارکت شرکت فن‌آوا کارت، خرداد امسال برگزار می‌شود. مهمترین محور‌های این جشنواره اپلیکیشن‌های پرداخت یار، هایپرمارکت مجازی و الکترونیک، سخت‌افزار‌های صنعت پرداخت، پی‌تک و هوش مصنوعی، پی‌تک و گیمیفیکیشن، پی‌تک و فروش […]

به‌گزارش گروه اقتصاد دیجیتال تیکنا، دومین جشنواره استارت‌آپی فستاک با موضوع فناوری‌های پرداخت (پی‌تک)، به همّت شتاب دهنده فست دانشگاه صنعتی امیرکبیر و مشارکت شرکت فن‌آوا کارت، خرداد امسال برگزار می‌شود.

مهمترین محور‌های این جشنواره اپلیکیشن‌های پرداخت یار، هایپرمارکت مجازی و الکترونیک، سخت‌افزار‌های صنعت پرداخت، پی‌تک و هوش مصنوعی، پی‌تک و گیمیفیکیشن، پی‌تک و فروش خرد، پی‌تک و خدمات نوین بیمه‌ای و باشگاه نوین است.

این رویداد با حضور جمعی از فعالان حوزه پی‌تک و اکوسیستم کارآفرینی کشور، استارت‌آپ‌ها و کسب و کار‌های نوآور و با هدف حمایت از محصولات و ایده‌های نوآورانه در راستای تجاری‌سازی و تولید محصول متناسب با شرایط روز کشور برگزار می‌شود تا علاوه بر تلاش برای ایجاد اشتغال، رونق تولید و به کارگیری و فعال‏سازی ظرفیت‏‌های نهفته در کشور، زمینه ساز تقویت و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد ملی شود.

از علاقه‌مندان به ارائه ایده‌ در این جشنواره، دعوت شده است که ایده‌های خود را حداکثر تا ۲۵ اردیبهشت‌ ۱۴۰۲ از طریق وبسایت www.fastac.ir به دبیرخانه علمی جشنواره ارسال کنند.

برگزیدگان جشنواره ایده‌های فستاک علاوه بر دریافت جوایز نقدی و حمایت مالی و سرمایه گذاری، حمایت‌های توانمندسازی و شتابدهی برای تبدیل ایده به محصول، توسعه بازار محصول و امتیاز ارتباط صاحبان ایده به شرکت‌های پرداخت بهره‌مند خواهند شد.

دومین جشنواره استارت‌آپی فستاک با محور «فناوری‌های پرداخت» به همت شرکت خدمات پرداخت الکترونیکی فن‌آوا کارت و دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/