جزییات ثبت‌نام در دومین دوره طرح دستیار فناوری
جزییات ثبت‌نام در دومین دوره طرح دستیار فناوری
ثبت‌نام دومین دوره طرح دستیار فناوری با هدف جذب سرمایه انسانی لازم برای شرکت های فناور و دانش بنیان پارک فناوری پردیس آغاز شد.

به گزارش گروه زیست بوم فناوری و نوآوری تیکنا، ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در دومین دوره طرح دستیار فناوری آغاز شد.

این طرح با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم و پارک فناوری پردیس و با هدف آشنا کردن دانشجویان با فضای واقعی کار در حین تحصیل و جذب سرمایه انسانی لازم توسط شرکت ها از بین دانشجویان برگزار می شود.

در این طرح دانشجویان پس از مصاحبه و گزینش توسط شرکت های فناور و دانش بنیان، یک دوره زمانی ۶ ماهه کار دانشجویی را در شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌گذرانند و در آن مبلغ ماهیانه یک میلیون تومان به دانشجویان کاردانی و کارشناسی، ۲ میلیون تومان به دانشجویان ارشد و ۳ میلیون تومان به دانشجویان دکتری پرداخت می‌شود.

واحدهای دانش‌بنیان و فناور متقاضی عضو پارک فناوری پردیس برای ثبت‌نام در دومین دوره این طرح و بهره‌مند شدن از مزایای آن می‌توانند از طریق آدرس سایت http://www.parkintern.ir اقدام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۷۳ تماس بگیرند.

مهلت ثبت‌نام شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور عضو پارک فناوری پردیس در این طرح تا ۲۰ شهریور است. همچنین از آنجا که ظرفیت این طرح محدود بوده، اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر ثبت‌نام کنند.