جزئیات نوبت دهی و دریافت خودرو در طرح یکپارچه/ نوبت دوم ثبت‌نام خودرو اردیبهشت انجام می‌شود
جزئیات نوبت دهی و دریافت خودرو در طرح یکپارچه/ نوبت دوم ثبت‌نام خودرو اردیبهشت انجام می‌شود

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت جزئیات نوبت دهی و دریافت خودرو را تشریح کرد و گفت: نوبت دهی متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌های سایپا ، مدیران خودرو ، فردا و ایلیا انجام شده است و تمامی این متقاضیان حداکثر ظرف ۳ ماه خودروی خود را دریافت خواهند […]

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت جزئیات نوبت دهی و دریافت خودرو را تشریح کرد و گفت: نوبت دهی متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌های سایپا ، مدیران خودرو ، فردا و ایلیا انجام شده است و تمامی این متقاضیان حداکثر ظرف ۳ ماه خودروی خود را دریافت خواهند کرد.

سخنگوی وزارت صمت افزود: متقاضیان خودروهای شرکت های کرمان موتور و مکث موتور نیز حداکثر در مدت ۶ ماه می توانند خودروی خود را تحویل بگیرند.
وی با اشاره به اینکه نوبت دهی متقاضیان خودرو از شرکت‌های ایران خودرو ، بهمن خودرو و آرین خودرو نیز انجام گرفته است، گفت: در مورد این سه شرکت باید برنامه تولید با لیست متقاضیان تطبیق داده شود که این کار در حال انجام است و حداکثر تا آخر این هفته مشتریان این شرکت‌ها  می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه «جزئیات سفارش» از زمان تحویل خودروی خود مطلع شوند.

* نوبت دوم ثبت نام خودرو در طرح یکپارچه در نیمه دوم اردیبهشت

مشاور وزیر صمت همچنین اعلام کرد نوبت دوم ثبت نام خودرو در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو بجای آخر بهار( که پیشتر اعلام شده بود) در نیمه اردیبهشت انجام خواهد شد اما کسانی که در نوبت اول این طرح ثبت نام کرده اند تنها در صورتی می توانند در مرحله دوم خودرو ثبت نام کنند که ابتدا از طرح اول انصراف دهند.

قالیباف تاکید کرد از فردا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان که متقاضیان جهت ثبت نام در حساب خود ( بنام سازمان حمایت) مسدود کرده اند با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می شود و انتظار می رود بانک‌ها همکاری لازم را در این رابطه داشته باشند.

سخنگوی وزارت صمت گفت حذف قرعه کشی از طریق رشد ۳۹ درصدی تولید خودرو در مدت یک سال موفقیت بزرگی برای دولت است و امیدوارم با استمرار رشد تولید و واردات خودرو تا آخر سال تقاضای سرمایه گذاری برای خودرو کاملا حذف شود.

قالیباف گفت این هفته خبرهای خوبی در صنعت خودرو خواهیم داشت.

انتهای پیام/