تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس در اینوتکس ۲۰۲۴ برگزار می شود
تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس در اینوتکس ۲۰۲۴ برگزار می شود
تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۴» در روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش تیکنا، هم زمان با نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس برگزار می شود. در این برنامه بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس می‌توانند با زیست بوم نوآوری و فناوری پارک فناوری پردیس آشنا شوند.

آشنایی با شرکت‌های پارک، حوزه‌ فعالیت و محصولات تولیدی آنها، بازدید از فازهای مختلف پارک، بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پارک فناوری پردیس و موزه هوانوردی و آشنایی با مراکز عمومی و تخصصی ارائه دهنده خدمات در پارک از موارد تورهای بازدید نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ است.

تورها در ۲ بخش عمومی و دانشگاهی برنامه ریزی شده است که برنامه مجزایی برای گروه های دانشگاهی در نظر گرفته شده است.افراد یا گروه های متقاضی برای ثبت نام شرکت در این برنامه به عنوان متقاضی حضور در نمایشگاه اینوتکس در پایگاه ptptour.inotex.com ثبت نام کنند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند با شماره ۰۲۱۷۶۲۵۱۰۶۵ تماس حاصل نمایند.

اینوتکس ۲۰۲۴ از ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. این نمایشگاه میزبان بیش از ۴۵۰ شــرکت نوآور و فناور در قالب غرفه دار و بیش از ۱۰ رویداد جانبی خواهد بود.