توافق صندوق ذخیره و سازمان اتکا جهت ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان
توافق صندوق ذخیره و سازمان اتکا جهت ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان
مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه مشترک با مدیرعامل سازمان اتکا بر عزم و اراده جدی صندوق به منظور ارتقای توان معیشتی و رفاهی فرهنگیان عضو تاکید کرد و گفت: در کنار سودآوری و ثروت‌آفرینی برای اعضا، برنامه‌های متعددی برای ارائه خدمات شایسته به این قشر فرهیخته داریم.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، حمیدرضا نجف‌پورکردی امروز در دیدار با مرتضی اعلمی مدیرعامل سازمان اتکا، افزود: ارائه خدمات فروشگاهی یکی از خدماتی است که فرهنگیان خواستار آن هستند و ما در نظر داریم از ظرفیت فروشگاه‌های اتکا در سراسر کشور برای خدمت به این عزیزان استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: جمعیت کثیر فرهنگیان عضو صندوق شامل یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر شاغل و بازنشسته، فرصت کم‌نظیری است و ما برای ارتقای رفاه آنها برنامه داریم.

نجف‌پور اظهار داشت: سازمان اتکا نیز یک مجموعه معظم، معتبر و خوشنام است که می‌تواند از ظرفیت عظیم فرهنگیان در راستای سودآوری بیشتر برای این مجموعه و همچنین ارائه خدمات شایسته به فرهنگیان بهره بگیرد.

وی عنوان کرد: هدف ما انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه و صدور کارت حکمت کارت برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان است.

مرتضی اعلمی مدیرعامل سازمان اتکا نیز ضمن استقبال از همکاری با صندوق ذخیره فرهنگیان و ارائه خدمات به خیل عظیم فرهنگیان گفت: از این فرصت همکاری به منظور ارتقای وضعیت معیشتی و رفاهی فرهنگیان استفاده خواهیم کرد.

در پایان این دیدار مقرر شد، موضوعات فنی در زمینه نحوه همکاری در جلسات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و مجموعه قراردادهای فی مابین تنظیم و اجرایی گردد.