تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون‌های دانش‌آموختگان خارج از کشور
تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون‌های دانش‌آموختگان خارج از کشور
مهلت ثبت‌نام دانش‌آموختگان خارج از کشور متقاضی شرکت در آزمون‌های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه ۱۴۰۲ تا ۲۴ مرداد تمدید شد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا؛ داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور پیش از این فرصت داشتند تا چهارشنبه ۱۸ مرداد نسبت به ثبت نام در آزمون‌های پیش کارورزی و علوم پایه دندانپزشکی نوبت شهریورماه ۱۴۰۲ اقدام کنند، که این فرصت تا ۲۴ مرداد تمدید شد.

داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده اند (داوطلبان دقت کنند تمامی مدارک مربوطه در این مرکز باید کامل باشد و در صورت نقص پرونده، کارت ورود به جلسه برای این داوطلبان صادر نخواهد شد) باید قبل از ثبت نام از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی، با مراجعه به لینک آزمون‌های مربوطه هزینه ثبت نام را پرداخت کنند.

هزینه شرکت در این آزمون‌ها ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال (۶۳۰ هزار تومان) است که داوطلبان باید آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنند و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون‌های جامع مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

تمامی آزمون‌ها شامل آزمون‌های علوم پایه (پزشکی و دندانپزشکی)، پیش کارورزی در پنجشنبه ٢ شهریور ۱۴۰۲ در یک نوبت راس ساعت ٩ صبح به صورت کاغذی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/