ترور شهید «العاروری» نشان از درماندگی صهیونیست‌ها در فلسطین است
ترور شهید «العاروری» نشان از درماندگی صهیونیست‌ها در فلسطین است
رییس‌جمهور در پیامی به رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین-حماس، گفت: ترور شهید العاروری نشانه آشکاری از درماندگی صهیونیست‌ها در برابر مقاومت ملت فلسطین است.

به گزارش گروه سیاسی تیکنا، «حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی» در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت نایب رئیس دفتر سیاسی حماس و همراهان وی به اسماعیل هنیه، ملت قهرمان فلسطین و خانواده این شهدا، تصریح کرد: اطمینان دارم خون این شهید بزرگوار در کنار خون دیگر شهدای مقاومت و ملت مظلوم فلسطین، درخت تنومند مقاومت را بارورتر خواهد نمود و ثمره آن به زودی در پیروزی قطعی فلسطین در جنگ کنونی و نهایتاً جشن آزادی سرزمین مقدس فلسطین از چنگال اشغالگران صهیونیست و احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برپایی دولت یکپارچه خود در کل سرزمین تاریخی فلسطین به پایتختی قدس به بار خواهد نشست.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مجاهد و گرامی جناب آقای اسماعیل هنیه

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین-حماس

شهادت مجاهد نستوه «شیخ صالح العاروری»، نایب رئیس دفتر سیاسی حماس و همراهان را در اقدام تروریستی رژیم غاصب صهیونیستی در بیروت به جنابعالی، سایر برادران در رهبری جنبش، کلیه مبارزان گروه‌های مقاومت فلسطینی، ملت قهرمان فلسطین و خانواده این شهدای عزیز تبریک و تسلیت می‌گویم.

بدون شک این جنایت تروریستی رژیم موقت صهیونیستی در هدف قرار دادن یکی از رهبران و فرماندهان مقاومت در خارج از جغرافیایی فلسطین و نقض مکرر تمامیت ارضی کشورهای منطقه از سوی رژیم غاصب، نشانه آشکاری از ناتوانی، درماندگی و شکست مفتضحانه صهیونیست‌ها در عملیات تاریخی طوفان الاقصی و مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری در سه ماه گذشته در برابر ماشین کشتار وحشیانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است.

اطمینان دارم خون این شهید بزرگوار در کنار خون دیگر شهدای مقاومت و ملت مظلوم فلسطین، درخت تنومند و قدرتمند مقاومت را بارورتر و شکوفاتر خواهد نمود و ثمره‌ی آن به زودی در پیروزی قطعی فلسطین در جنگ کنونی و نهایتاً جشن آزادی سرزمین مقدس فلسطین و قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیست و احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برپایی دولت یکپارچه خود در کل سرزمین تاریخی فلسطین به پایتختی قدس به بار خواهد نشست. ان شاء الله.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران