تردد کامیون‌ها تا ۱۰ صبح در روزهای نخست بازگشایی مدارس ممنوع است
تردد کامیون‌ها تا ۱۰ صبح در روزهای نخست بازگشایی مدارس ممنوع است
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر ممنوعیت تردد کامیون‌ها تا ۱۰ صبح در روزهای نخست بازگشایی مدارس گفت: با شرکت‌های متخلف برابر ماده ۳۱ و ۳۲ آیین‌نامه، برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار محمدحسین حمیدی، با اشاره به اینکه ابتدای صبح امروز (اول مهرماه) تعداد زیادی کامیون در ورودی‌های سطح شهر تهران توسط پلیس متوقف شده‌اند، گفت: طبق قرار قبلی با تمام شرکت‌ها و مجموعه‌های حمل و نقلی، مقرر شده بود که در ابتدای بازگشایی مدارس تردد کامیون‌هایی که در سطح شهر اقدام به توزیع کالا می‌کنند تا قبل از ساعت ۱۰ صبح اتفاق نیفتد.

وی افزود: اما با این حال و علی‌رغم تذکرات و مکاتبات قبلی، امروز شاهد تردد کامیون‌ها بودیم که همگی متوقف شدند و نکته قابل توجه این است که هزینه تخلف این متخلفان افزایش می‌یابد.

سردار حمیدی تاکید کرد: اگر کالای این کامیون‌ها فاسد شوند و این افراد نتوانند به تعهدات خود عمل کنند، مقصر این موضوع خودشان هستند زیرا پلیس مصمم است که برای مدیریت ترافیک در روزهای ابتدایی سال تحصیلی تردد کامیون‌ها را در ابتدای صبح مدیریت کند.

به گفته سردار حمیدی تردد کامیون‌ها در زمان یاد شده باید حداقلی و با هماهنگی باشد و با کسانی که از این تصمیم تخطی کنند، برخورد می‌شود.

وی در پایان گفت: طبعاً شرکت‌هایی که این کامیون‌ها مربوط به آنها است و عدم تردد را رعایت نکردند برابر ماده ۳۱ و ۳۲ آئین‌نامه به کمیسیون‌های مربوطه احظار خواهند شد و محدودیت‌های متعددی برای آنها تصویب و ابلاغ می‌شود.