تأمین قطعات قطارهای زمین‌گیر در اولویت توسعه ناوگان ریلی ‌
تأمین قطعات قطارهای زمین‌گیر در اولویت توسعه ناوگان ریلی ‌
عضو هیئت مدیره رجا تأمین قطعات و تعیین تکلیف ناوگان متوقف شده را از برنامه‌های در اولویت شرکت ذکر کرد و گفت: صنعت ریلی، صنعتی پرهزینه است که مظلوم واقع شده است و امیدواریم نگاه دولت و مجلس به این حوزه، نگاه ویژه‌ای باشد.

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، علی‌رضا علی‌سلیمانی، معاون اجرایی شرکت رجا، در‌ ‌ مراسم تجلیل از مأموران برگزیده قطارهای رجا، اظهار داشت: همه کسانی که در شرکت رجا مشغول خدمتند، مفتخر به خادمی امام رضا (ع) هستند.

وی افزود: این صنعت پرهزینه و پرمشقت است که مظلوم واقع شده و امیدواریم نگاه دولت و مجلس نگاه ویژه‌ای باشد و با توجه به تأکید مؤکد ‌رهبر انقلاب به توسعه صنعت ریلی، این صنعت مورد توجه جدی مسؤولان قرار گیرد.

معاون اجرایی شرکت رجا، تأمین قطعات و تعیین تکلیف ناوگان متوقف شده را از برنامه‌های در اولویت شرکت رجا ذکر کرد و افزود: مأموران موظف اعم از رؤسای قطار، ترن‌ست‌رانان، مهمانداران، سرمهمانداران، مأموران فنی، تهویه، مولد، استیم و غیره پیشانی تماس با مشتریان بوده و نقش کلیدی‌ و مهمی دارند.

در ادامه این مراسم، ناصر بختیاری، مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا، بیان کرد:‌ در اردیبهشت ماه سال جاری، سامان‌دهی حقوق‌ها در کمترین زمان در دستور کار قرار گرفت و در یک نظام هماهنگ و مستمر، زمینه برای پرداخت حقوق‌ها بین ۲۷ تا ۳۰ هر ماه ایجاد شد.

وی با اشاره به شناسایی مسائل و مشکلات برای ارائه خدمات به مسافران اعلام کرد: در بخش سامان‌دهی شرکت‌های راهبری اقدامات خوبی انجام شده و شرکت‌های فعال و‌ مؤثری در حال خدمت به هموطنان و زائران امام رضا (ع) هستند.

بختیاری خطاب به مأموران قطار گفت: امیدواریم با یاری شما‌ خدمت‌رسانی را به نقطه‌ای برسانیم که استحقاق مردم‌ کشورمان  است و با زحمات شبانه‌روزی  شاهد ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی به هم‌وطنان باشیم.

انتهای پیام/