بیمه تکمیلی وزرشکاران، راهکاری مناسب برای تأمین هزینه آسیب‌های ورزشی
بیمه تکمیلی وزرشکاران، راهکاری مناسب برای تأمین هزینه آسیب‌های ورزشی
نماینده شهر الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در ورزش اتفاقاتی می‌افتد که ورزشکار برای درمان و هزینه‌های خود، به دنبال راهکاری باشد و این بیمه کمک می‌کند این تامین هزینه‌ها راحت‌تر انجام شود.

به گزارش گروه اقتصاد ورزش تیکنا، محمد خدابخشی، نماینده شهر الیگودرز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی درخصوص جلسه نمایندگان مجلس با مسئولان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: از حوزه معاونت پارلمانی وزارت و ورزش و جوانان به خاطر برگزاری این جلسات تشکر می‌کنم. ابتکار خوبی است که با دستور آقای وزیر، مدیرکل‌های مربوطه در حضور نمایندگان به جلسه می‌نشینند.

خدابخشی در ادامه درباره تاثیرات برگزاری این جلسات خاطرنشان کرد: این جلسات به افزایش سرعت پیش‌برد امور کمک می‌کند تا دستورات وزیر روی زمین نماند و باعث می‌شود که رضایت‌مندی بیشتری ایجاد شود و نگاه‌های مثبت‌تری به وزارت ورزش و جوانان شود.

او درخصوص اجرایی شدن بیمه حوادث ورزشی و درمان تکیلی انفرادی جامعه ورزش کشور به دستور وزیر ورزش و جوانان گفت: من از وزارت ورزش و جوانان و شخص آقای وزیر تشکر می‌کنم که بیمه تکمیلی ورزشکاران را پیگیری کردند. این اولین بار است که دارد اتفاق می‌افتد و کار ارزشمندی است.

وی خاطرنشان کرد: در ورزش اتفاقاتی می‌افتد که ورزشکار برای درمان و هزینه‌های خود، به دنبال راهکاری باشد و این بیمه کمک می‌کند این تامین هزینه‌ها راحت‌تر انجام شود.

انتهای پیام/