بیانیه سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران
بیانیه سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران
سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش تیکنا، سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در محکومیت جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی در حمله به کنسولگری ایران در دمشق بیانیه صادر کرد.
در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَهً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ والذین اشرکوا»
بطور مسلم یهود و مشرکان را دشمنترین مردم نسبت به مؤمنان خواهی یافت.( آیه ۸۲ سوره مائده)

«دنیای آینده دنیای فلسطین است، دنیای رژیم غاصب صهیونیستی نیست، و آینده متعلّق به این‌ها است. بله، [صهیونیست‌ها] ظلم می‌کنند، جنایت می‌کنند، فاجعه‌آفرینی می‌کنند، لکن تلاشی که این‌ها دارند می‌کنند بیهوده است و به جایی نخواهد رسید ان‌شاءالله». مقام معظم رهبری مدظله العالی

رژیم غاصب صهیونیستی بار دیگر با نقض آشکار حقوق بین الملل و نشان دادن توحش و رذالت خود در حمله به کنسولگری کشورمان در دمشق سوریه، درماندگی و استیصال خود را در مواجهه با مقاومت و ایستادگی ملت مسلمان فلسطین و همراهی و حمایت ایران اسلامی، در مقابل دیدگان جهانیان به تصویر کشید.
این جنایات وحشیانه رژیم متجاوز صهیونیستی نشان دهنده شکست ترمیم ناپذیر، درماندگی و خوی وحشی‌گری این رژیم است، ارتش شکست خورده این رژیم جعلی علیرغم حمایت‌ها و دریافت کمک‌های تسلیحاتی و ادوات مختلف جنگی و … از کشورهای مختلف غربی بویژه آمریکای جنایتکار در بیش از ۵ ماه نتوانسته است هیچ دستاورد نظامی در برابر نیروهای حماس و جریان مقاومت بدست آورد.
تردیدی نیست این فاجعه ننگین و تجاوز آشکار رژیم منحوس صهیونیستی، نمایانگر ذات پلید و ابلیس‌وار آن است که لحظه لحظه به پایان منحوس خود نزدیکتر می شود.
سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور ضمن محکومیت شدید حمله به کنسولگری ایران در سوریه و با ادای احترام به خون همه شهدای مظلوم غزه و شهیدان این جنایت به ویژه سرداران شهید “محمدرضا زاهدی” و “محمدهادی حاجی رحیمی” برای همه شهدای این فاجعه علو درجات را از خداوند منان مسئلت دارد و به ملت قهرمان ایران اسلامی و همه دوستان و دشمنان اطمینان می دهد، پاسخ جمهوری اسلامی سخت، قاطع و پشیمان کننده خواهد بود.
ان شاءالله همه ایرانیان سرافراز نیز در روز جهانی قدس هم صدا با ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواهان جهان با حضور طوفانی خود، پاسخ محکمی را به این رژیم جنایتکار خواهند داد و امسال روز قدس بسیار متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته در سراسر جهان تجربه خواهیم کرد و به فضل الهی با اتحاد و همدلی مسلمانان جهان، جنایت‌ها و بی‌رحمی‌های رژیم درنده خوی صهیونیستی که مرز‌های وقاحت و شیطان صفتی را جا به جا کرده است، رو به پایان است. ان شاءالله

سید علیرضا ادیانی
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران