بورس در سال ۱۴۰۲ چه وضعیتی خواهد داشت؟
بورس در سال ۱۴۰۲ چه وضعیتی خواهد داشت؟

به‌گزارش تیکنا، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه با بیان این‌که در دوره‌های قبل ریاست جمهوری عادت به رکود و روند آرام بازارها عادت داشتیم اما این عادت در دوره ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی شکسته شده و در دوره اول ریاست جمهوری وی شاهد بازارهای متلاطم و پرنوسان بودیم. این کارشناس بازار سرمایه افزود: بازارها با […]

به‌گزارش تیکنا، علی فراقی کارشناس بازار سرمایه با بیان این‌که در دوره‌های قبل ریاست جمهوری عادت به رکود و روند آرام بازارها عادت داشتیم اما این عادت در دوره ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی شکسته شده و در دوره اول ریاست جمهوری وی شاهد بازارهای متلاطم و پرنوسان بودیم.

این کارشناس بازار سرمایه افزود: بازارها با رکوردهای مختلف روبرو بوده و سقف‌های قیمتی در سال ۱۴۰۱ در بیشتر بازارها زده شد البته بازار سرمایه هم اکنون نسبت به بازارهای دیگر عقب ماندگی خاصی را تجربه کرده و بازار سرمایه در سال ۱۴۰۲ می‌تواند عقب ماندگی خود را جبران کند و جزو پربازده ترین بازارهای سال ۱۴۰۲ باشد.

فراقی در پایان گفت: البته سیاست گذاری دولت در بورس بسیار تأثیرگذار بوده و صنایع پیشتاز بورس با یک تصمیم دولت می‌توانند جابجا شوند. مدت زمان مجامع شرکت‌های بورسی به ویژه شرکت‌های بزرگ تعیین کننده بوده و می‌تواند آغاز یک حرکت بزرگ صعودی بورس در سال ۱۴۰۲ باشد.

انتهای پیام/