بهره‌برداری از ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده
بهره‌برداری از ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده
آیینی از افتتاح و بهره‌برداری از ۲۶۰ واحد نوسازی شده در بافت فرسوده اردبیل همزمان با سفر وزیر راه و شهرسازی به این استان خبر داد و گفت: ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد نوسازی شده در بافت‌های فرسوده در دولت سیزدهم ساخته شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش گروه اقتصاد ایران و جهان تیکنا، هم‌زمان با سفر «مهرداد بذرپاش» وزیر راه و شهرسازی و معاونان وزارتخانه به استان اردبیل و افتتاح ۶ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی در این استان و پل مرزی جدید اتومبیل‌رو آستارا، ۲۶۰ واحد نوسازی شده در استان تحویل متقاضیان می‌شود.

«محمد آیینی» معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با اعلام این خبر، گفت: در دهمین سلسله از افتتاح‌های نهضت ملی مسکن در شهر اردبیل ۲۶۰ واحد نوسازی شده به بهره‌برداری می‌رسد و تحویل متقاضیان خواهد شد.

وی تصریح کرد: با افتتاح ۲۶۰ واحد نوسازی شده در اردبیل، مجموع افتتاح‌های واحدهای نوسازی شده در دولت سیزدهم و در بافت‌های فرسوده شهری به ۵۴ هزار و ۶۰۱ واحد می‌رسد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، همراهی شهرداری‌ها و ترغیب مردم به نوسازی در بافت‌های فرسوده را یکی از راهکارهای دولت سیزدهم برای نوسازی مسکن و ارتقای تاب‌آوری شهرها عنوان کرد.