بسیج تیم شهری منطقه ۱۴ برای اجرای طرح من شهردارم«۲»
بسیج تیم شهری منطقه ۱۴ برای اجرای طرح من شهردارم«۲»
تیم شهری و عملیاتی شهرداری منطقه ۱۴ برای اجرای طرح های عمرانی، ترافیکی و خدماتی مطابق با خواسته مردم و نیاز محلات در طرح من شهردارم«۲» بسیج شده اند.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، امیر یزدی شهردار منطقه ۱۴ در هم اندیشی با مدیران شهری و تیم های عملیاتی با تاکید بر اینکه مدیریت شهری منطقه برای رفع نیاز شهری و افزایش سرانه محلات مطابق با خواست خود اهالی هر محله مصمم است، گفت: بدون تردید مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های محله محور و پیشبرد کیفی اداره امور شهر مثمر ثمر است.

یزدی با بیان اینکه طرح‌های منتخب که بیشترین آرای مردمی را اخذ کنند، برای اولویت‌بندی پروژه‌های سال پیش روی منطقه در اولویت قرار می گیرد، گفت: با مشارکت هرچه بیشتر شهروندان برای گرفتن اعتبارات و اجرای طرح های مختلف پیش رو در محلات قدم های مصمم بر می داریم.

وی با یاداوری اینکه شهروندان علاوه بر طرح پیشنهادات برای سهیم شدن در پیشرفت محل زندگی خود می توانند با ثبت ایده‌های خلاقانه برای نگهداشت شهر مشارکت کنند، تاکید کرد: هر چقدر بیشتر بتوانیم از ظرفیت مردمی استفاده کنیم شهری زیباتر و کالبدی مناسبتر خواهیم داشت.

شهردار منطقه در ادامه بر استفاده از ظرفیت های مردمی، مذهبی و فرهنگی برای اطلاع رسانی به شهروندان و جلب مشارکتشان برای اجرای این طرح راهکارهای لازم را ارائه کرد و از مسئولان شهری در نواحی ششگانه و مدیران محلات و سفیران طرح من شهردارم«۲» خواست در اطلاع رسانی گسترده و آموزش محور به شهروندان، نسبت به معرفی این طرح و ترغیب خانواده های ساکن در منطقه به صورت محله محور برای مشارکت و انجام نظرسنجی اقدام شود.

گفتنی است؛ در پایان این هم اندیشی مراسم تکریم و معارفه مدیر فرهنگی منطقه ۱۴ نیز برگزار شد و ضمن قدردانی از تلاش نعمت زاده مدیر اسبق امور فرهنگی، برای ساداتی مدیر فرهنگی جدید منطقه آرزوی توفیق شد.