برگزاری دومین نمایشگاه ایران آیتکس به میزبانی دانشگاه شریف
برگزاری دومین نمایشگاه ایران آیتکس به میزبانی دانشگاه شریف
دومین دوره نمایشگاه ایران آیتکس با محوریت کسب‌وکارهای مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات از ۱۶ تا ۱۸ مهرماه در سالن استاد جباری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش گروه زیست بوم فناوری و نواوری تیکنا، دانشگاه صنعتی شریف با همکاری گروه فناوری اطلاعات شریف (Sharif ICT Group) و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان فناوری اطلاعات ایران از ۱۶ تا ۱۸ مهر ماه نمایشگاه ایران آیتکس را برپا می‌کند. نمایشگاه ملی ایران آیتکس نخستین نمایشگاه در حوزه فناوری اطلاعات در سطح کشور است که به طور همزمان به صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

«عرضه فناوری‌های نوین و دستاوردهای جدید و فرصتی مناسب برای تحلیل و شناخت بازار و نیازهای آن برای تولیدکنندگان و توسعه‌دهندگان این صنعت و رفع آنها با تولید و توسعه محصولات و خدمات جدید و همچنین یافتن بازارهای جدید برای محصولات و خدمات با توجه به حضور و نظرات شرکت کنندگان در نمایشگاه»، «ارتقای برند»، «ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه»، «تسهیل فرآیند جذب و استخدام»، «فراهم شدن بستری برای تعاملات و همکاری‌ها برای شرکت‌های این حوزه و ارتباطات B۲B»، «آموزش و انتقال تجربه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی»، «جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان نو پا در این حوزه» از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه ایران آیتکس عنوان شده است.

آشنایی با آخرین دستاوردها، محصولات و خدمات و همچنین ایجاد ارتباط مستقیم با شرکت‌ها، آشنایی با برندهای موفق در حوزه کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات، ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مدیران شرکت‌های بزرگ، فراهم شدن بستری مناسب برای ارسال رزومه و استخدام در شرکت‌های بزرگ، حضور در کارگاه‌های آموزشی متعدد در طول نمایشگاه به صورت رایگان، حضور در پنل سخنرانی‌ها و استارتاپ‌ها به صورت رایگان، امکان جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها و فریلنسرها، حضور در محیطی جذاب و سرزنده با حضور کسب‌وکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و بازدید از نمایشگاه به صورت مجازی بدون محدودیت در زمان و مکان از جمله مزیت‌های بازدید از این نمایشگاه برای علاقمندان است.

گفتنی است، در حاشیه این نمایشگاه کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود که این نمایشگاه را به فرصتی مناسب برای تبادل نظرات و ایجاد ارتباطات تبدیل خواهد کرد.