برگزاری تور فناورانه همزمان با نمایشگاه ایران پلاست
برگزاری تور فناورانه همزمان با نمایشگاه ایران پلاست
تور فناورانه به همت مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری 27 شهریور ماه، همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

به گزارش گروه زیست بوم فناوری و نوآوری تیکنا، تور فناورانه به همت مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری ۲۷ شهریور ماه، همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران پلاست در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

هدف از برگزاری این تور، تعامل متخصصان و نخبگان دانشگاهی با صنعتگران و فناوران، آشنایی نخبگان دانشگاهی و فناوران، با صنایع فعال و برتر کشور در حوزه پلاستیک، پتروشیمی و حوزه‌های وابسته و همچنین استفاده از ظرفیت‌ و توانمندی‌ متخصصان و دانشجویان در راستای رفع نیازها و چالش‌های فناورانه موجود در این صنعت است.

از محورهای اصلی این رویداد می‌توان به نشست و گفت‌وگو میان نخبگان دانشگاهی، فعالان صنعت و مسئولین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، معرفی چالش‌های فناورانه و صنعتی در حوزه صنعت پلاستیک و پتروشیمی، بازدید از دستاورد‌های فناورانه متخصصان ایرانی در خانه نوآوری و فناوری ایران (IHIT)، بازدید از غرفه‌های برتر نمایشگاه ایران‌پلاست و شبکه‌سازی میان نخبگان فعال با صاحبان صنایع در حوزه‌های مرتبط است.

گفتنی است این رویداد، مختص دانشجویان و نخبگان دانشگاهی است و علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به (اینجا) مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای فناورانه به (اینجا) مراجعه کنند.