برپایی غرفه شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در نمایشگاه نوآوری ازبکستان
برپایی غرفه شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در نمایشگاه نوآوری ازبکستان
غرفه شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در نمایشگاه نوآوری ازبکستان برپا می‌شود.

به گزارش گروه زیست بوم فناوری و نوآوری تیکنا، غرفه شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در نمایشگاه نوآوری ازبکستان برپا می‌شود.

ازبکستان با ۳۵ میلیون نفر جمعیت، یکی از کشور‌های پیشرو در زمینه فناوری و نوآوری است به همین دلیل پنجمین دوره هفته نوآوری ازبکستان از ۲۴ تا ۲۸ مهرماه برپا می‌شود. شرکت‌های دانش بنیان و خلاق با حمایت روح الله دهقانی فیروز آبادی ،معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در این رویداد شرکت می‌کنند.

غرفه های بین المللی یکی از چهار برنامه‌ کلان مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری در راستای توسعه صادرات شرکت‌های دانش بنیان است. اعزام، پذیرش و حضور مستقل در نمایشگاه‌های بین المللی ، از دیگر برنامه‌های این مرکز است که طبق تقویم نمایشگاهی در حال انجام است.

یکی از مهم‌ترین برنامه‌های غرفه های ایران در نمایشگاه‌های بین المللی، برگزاری جلسات B۲B است. پیش از برگزاری نمایشگاه ، مطالعات بازاری روی شرکت‌ها و بازار در کشور هدف انجام می‌شود، سپس با متناظریابی بهترین شرکای تجاری شرکت‌ها انتخاب و برنامه‌ B۲B تعیین می‌شود.

از دیگر برنامه‌هایی که برای شرکت‌ها در این غرفه پیش بینی شده است می‌توان به : برگزاری نشست‌های تجاری/ برگزاری سمینار‌های تخصصی / بازدید از زیرساخت‌های فناوری و صنعتی / ثبت نام در پاویون شرکت‌های دانش بنیان و خلاق اشاره کرد.

شرکت‌های دانش بنیان و خلاق متقاضی حضور در این غرفه ها ، می‌توانند تا ۲۰ شهریور از طریق کریدور صادرات « https://tesc.ir/service/۸/۱/ » برای ثبت نام اقدام کنند.

همچنین برای پاسخگویی به پرسش‌های متقاضیان شماره تماس‌های ۰۹۱۲۹۷۵۱۹۷۳ / ۰۲۱۹۱۰۷۳۷۳۷ در اختیار شرکت‌ها قرار دارد.