«برو پی کارت» راهنمایی برای انتخاب مسیر درست شغلی و تحصیلی
«برو پی کارت» راهنمایی برای انتخاب مسیر درست شغلی و تحصیلی
برنامه «برو پی کارت» با هدف راهنمایی و ارائه چشم‌انداز واقع بینانه برای انتخاب رشته تحصیلی و شغل نوجوانان از ۱۲ مرداد به شبکه دو می‌آید.

به گزارش گروه فرهنگ وهنر تیکنا ؛  این برنامه با موضوع هدایت تحصیلی و شغلی دانش‌آموزان دبیرستانی و کمک به فرآیند انتخاب مسیر زندگی آنها، شامل آیتم‌های متنوعی خواهد بود که از پنجشنبه ۱۲ مرداد روانه آنتن این شبکه خواهد شد.

این برنامه در تلاش است تا نوجوانان عینک متناسب با خودشان را پیدا کنند و در مسیر درست شغلی و تحصیلی قرار بگیرند و بدین منظور شامل آیتم‌های متنوعی متناسب مخاطب و ذائقه نوجوانان همچون «شُسته‌رُفته» (معرفی رشته)، «از آب گذشته» (داستان زندگی ۲۶ شخصیت برجسته ایرانی)، «کف بازار» (مستند پرتره از صاحبان مشاغل)، «ماست من ترشه» (گفتگو با ناراضی از رشته دانشگاهی)، «غلط مصطلح» (پرداختی طنز به کلیشه‌های ذهنی رایج بین والدین و دانش‌آموزان پیرامون موضوع هدایت تحصیلی و شغلی) و «راه‌بلد» (گفتگو با مشاور راجع به غلط‌های مصطلح و پرسش و پاسخ) است.

«برو پی کارت» کاری از شبکه امید به تهیه‌کنندگی وحید، ولی و کارگردانی محمدرضا ارکان است که آرش ماهان کیا اجرای آن را به عهده دارد. این برنامه در ۲۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای از پنجشنبه ۱۲ مرداد، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۶:۱۰ در قاب شبکه دو می‌نشیند.