برشی از زندگی شهید عباس بابایی در مستند «عباس»
برشی از زندگی شهید عباس بابایی در مستند «عباس»
«عباس» روایتی موجز و کوتاه از خاطرات مرتبط با دوران کودکی شهید عباس بابایی است که چهارشنبه ۱۸ مرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر تیکنا، «عباس» روایتی موجز و کوتاه از خاطرات مرتبط با دوران کودکی شهید عباس بابایی است که چهارشنبه ۱۸ مرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

مستند «عباس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین ترک‌جوش به نمایش تصاویری از دوران کودکی و تحصیل شهید عباس بابایی می‌پردازد. در خلاصه‌ داستان این مستند آمده است: «عباس بابایی در دوران کودکی و تحصیلاتش، شگفت انگیز بود و این مستند در قالب روایت موازی از دو مقطع زمانی یکی در دهه چهل و دیگری در دهه شصت، زندگی این شهید بزرگوار را به تصویر می‌کشد.»

بازیگرانی همچون فرید سجادی حسینی، مهری آل آقا، فرج الله گل‌سفیدی، محمد موحدنیا، آذین احرامی و عماد حقی در این مستند به ایفای نقش پرداخته‌اند و از دیگر عوامل آن می‌توان به نویسنده: حسن تبار؛ مدیر فیلمبرداری: محمود عطشانی؛ مدیر تولید: سعید دلاوری؛ مدیر صدابرداری: علی فیضی؛ دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: نرگس امیر اصلانی؛ دستیاران کارگردان: امیر کوثرخواه، مهسا جعفری؛ طراح صحنه و لباس: پروا نریمانی؛ طراح چهره‌پردازی: بابک شعاعی؛ مجریان گریم: مهسا رفیعی کیان، فرنوش رضویان و تدوین: سمانه دیبا اشاره کرد.

مستند «عباس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسین ترک‌جوش، چهارشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو پخش می‌شود.