باید سرمایه گذاری‌های مردم در بورس به سمت تولید سوق داده شود
باید سرمایه گذاری‌های مردم در بورس به سمت تولید سوق داده شود
رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: باید سرمایه گذاری‌های مردم در بورس به سمت تولید سوق داده شود.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار حسین رحیمی در جلسه انعقاد تفاهم نامه با سازمان بورس و اوراق بهادار کشور، با اشاره به اینکه سازمان بورس کشور در سال‌های اخیر رشد قابل قبولی را داشته است، عنوان داشت: همه دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی و دخیل در این امر باید تلاش کنند تا سازمان بورس بتواند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با تاکید بر اینکه تلاش ما بر این است که تعامل و ارتباط پلیس و سازمان بورس کشور را ارتقا ببخشیم و به صورت هدفمند و همراه در کنار سازمان بورس باشیم، گفت: یکی از اساسی‌ترین اهداف پلیس امنیت اقتصادی استقرار نظم و امنیت در همه شئون جامعه است و در همین راستا پلیس امنیت اقتصادی تلاش دارد تا این نظم و امنیت را در مجموعه‌های مالی و اعتباری کشور تثبیت و ارتقا دهد.

وی افزود: این تفاهم نامه در راستای ارتقا پیشگیری و مبارزه با جرایم و تخلفات بازار سرمایه، تحقق هر چه بیشتر عدالت و امنیت اقتصادی، کشف جرایم و استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین و تأمین بیش از پیش امنیت اقتصادی در حوزه بازار بورس انعقاد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه پلیس امروز با تشکیل مجموعه امنیت اقتصادی تلاش دارد که به صورت تخصصی و هدفمند به موضوعات اقتصادی ورود داشته باشد، بیان داشت: پلیس امنیت اقتصادی امروز برای تأمین امنیت و آرامش اقتصادی کشور طرح‌های مختلفی را در زمینه برخورد و مقابله با مفاسد و جرایم اقتصادی طرح‌ریزی و اجرا می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه باید شرایطی را فراهم سازیم تا مردم با آرامش و اعتماد کامل اقدام به سرمایه گذاری کنند، بیان داشت: در حوزه بورس باید به گونه‌ای اقدام شود تا مردم با اعتماد و اطمینان و با آسودگی خاطر در بورس سرمایه گذاری نمایند و برای تحقق این امر عملکرد مطلوب مسؤلین امر بسیار تأثیر گذار و مهم است.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم که سرمایه گذاری‌های مردم به سمت تولید سوق داده شود، گفت: باید تلاش شود که سرمایه گذاری‌های مردم در بورس به سمت تولید سوق داده شود چرا که تولید مهمترین مؤلفه رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال محسوب می‌شود.

وی افزود: بازار بورس از مهمترین مراکز اقتصادی کشور محسوب می‌شود که بسیاری از مردم با اعتماد ایجاد شده اقدام به سرمایه گذاری در این مجموعه می‌کنند که باید این روند روز به روز تقویت و حمایت شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با تاکید بر اینکه پلیس امنیت اقتصادی به عنوان ضابط قوه قضائیه همراه و همکار سازمان بورس کشور است و با کسانی که بخواهند در فعالیت این بازار خلالی ایجاد کنند برخورد خواهد کرد، افزود: پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با مفاسد و جرایم اقتصادی تمام قد به میدان آمده است و با تمام وجود از امنیت اقتصادی مردم دفاع خواهد کرد.