اینوتکس سیزدهم ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود
اینوتکس سیزدهم ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود
دبیر نمایشگاه اینوتکس گفت: سیزدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس 18 الی 21 اردیبهشت ماه سال آینده در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا، سجاد عباسی فشمی دبیر رویداد اینوتکس با اشاره به برگزاری ۱۲ دوره از این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با نام اینوتکس به عنوان محلی برای گردهمایی فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور زیر یک سقف، به طور سالانه میزبان استارتاپ­ ها، شرکت­ های دانش­بنیان و علاقه­مندان به حوزه نوآوری می­باشد.

وی افزود: این رویداد فرصت مناسبی را برای ارتباط بین صاحبان ایده با سرمایه گذاران، صنایع با شرکت های دانش بنیان، بیان دغدغه های کارآفرینان و نیز شبکه سازی با فعالان حوزه نوآوری و فناوری کشور را مهیا می سازد که در سال های اخیر مورد استقبال طیف وسیعی از مخاطبان قرار گرفته است.

عباسی فشمی همچنین در خصوص برگزاری سیزدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس گفت: تاریخ برگزاری سیزدهمین دوره از این نمایشگاه، در روزهای ۱۸ الی ۲۱ اردیبهشت  ماه سال آینده تعیین شده و به زودی ثبت نام علاقه  مندان جهت مشارکت در این رویداد و ارائه دستاوردهایشان آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/