«ایندیانا جونز» ماجراجو اصلاح رنگ شده به فیلم‌نت می‌آید!
«ایندیانا جونز» ماجراجو اصلاح رنگ شده به فیلم‌نت می‌آید!
چهار قسمت اول مجموعه فیلم‌های سینمایی «ایندیانا جونز» با دوبله اختصاصی و نسخه 4k و اصلاح رنگ شده توسط کمپانی در فیلم‌نت عرضه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر تیکنا، چهار قسمت نخست مجموعه فیلم‌های «ایندیانا جونز» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، با دوبله اختصاصی فارسی به صورت نسخه ۴k و اصلاح رنگ شده توسط کمپانی در پلتفرم‌ فیلم‌نت عرضه شد.

چهار قسمت نخست مجموعه پرطرفدار و مهیج «ایندیانا جونز» با نام‌های «مهاجمان صندوقچه گمشده» محصول ۱۹۸۱، «ایندیاناجونز و معبد مرگ» محصول ۱۹۸۴، «ایندیانا جونز و آخرین جنگ صلیبی» محصول ۱۹۸۹ و «ایندیانا جونز و قلمرو جمجمه‌ بلورین» محصول سال ۲۰۰۸ به کارگردانی استیون اسپیلبرگ با دوبله اختصاصی فارسی و با کیفیت تصویری ۴k و به صورت تصحیح رنگ شده اورجینال کمپانی لوکاس فیلم و پارامونت در پلتفرم فیلم‌نت عرضه شد.سری فیلم های «ایندیانا جونز» در ژانر اکشن ماجرایی قرار می‌گیرد و جزو آثار پرطرفدار و محبوب این ژانر در تاریخ سینمای جهان قرار دارند.

در این مجموعه فیلم ستارگان مطرحی چون هریسون فورد، شان کانری و کیت بلانشت ایفای نقش می کنند.قسمت پنجم «ایندیانا جونز» با نام «ایندیاناجونز و گردانه سرنوشت» از اواسط ماه گذشته میلادی به اکران عمومی رسید و به زودی نسخه دوبله فارسی آن توسط پلتفرم فیلم‌نت عرضه خواهد شد.

انتهای پیام/