ایلان ماسک از پذیرش دوج کوین برای خودروهای تسلا خبر داد!
ایلان ماسک از پذیرش دوج کوین برای خودروهای تسلا خبر داد!
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا، از برنامه‌های خود برای شروع پذیرش دوج کوین (DOGE) به عنوان یک روش پرداخت رسمی برای خودروهای تسلا خبر داد.

به گزارش گروه باشگاه رمز ارز تیکنا، ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا، از برنامه‌های خود برای شروع پذیرش دوج کوین (DOGE) به عنوان یک روش پرداخت رسمی برای خودروهای تسلا خبر داد.

روز ۱۳ مارس، ماسک هنگام بازدید از گیگافکتوری برلین، یک کارخانه تولید تسلا، در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان مبنی بر اینکه «آیا می‌توان تسلا را در آینده‌ای نزدیک با استفاده از DOGE خریداری کرد؟» گفت: من فکر می‌کنم در یک مقطع زمانی باید این گزینه را فعال کنیم.

ماسک در ادامه گفت که طرفداران همچنان می‌توانند از DOGE برای خرید کالاهای تسلا استفاده کنند و با تکرار «دوج کوین به سمت ماه» بار دیگر از این آلت‌کوین حمایت کرد.

این پاسخ ماسک باعث ایجاد شور و شوق در میان سرمایه‌گذاران شد و قیمت دوج کوین رشد قابل‌توجهی را تجربه کرد و به ۰٫۲ دلار نزدیک شد.

در زمان نگارش این خبر، دوج کوین با قیمت ۰٫۱۸۳ دلار معامله می‌شود که یک رشد ۶٫۲ درصدی نسبت به ۲۴ ساعت گذشته دارد.

ایلان ماسک

گفتنی است، پیش‌تر نیز درخواست مشابهی توسط بازدیدکنندگان از شرکت اسپیس‌ایکس مطرح شده بود که در نهایت، منجر به پذیرش این میم کوین شد.

در آن زمان، ایلان ماسک گفته بود: دوج کوین رمزارز مردم است، بنابراین من از آن پشتیبانی خواهم کرد.

به گفته ایلان ماسک، بیت کوین از طرف بسیاری از افراد ثروتمند حمایت می‌شود و به همین دلیل، او می‌خواهد از رمزارزی که مورد علاقه عموم مردم است، پشتیبانی کند.

رمزارز نیوز