ایستگاه کار اینوتکس؛ محلی برای معرفی فرصت‌های شغلی و کارآموزی
ایستگاه کار اینوتکس؛ محلی برای معرفی فرصت‌های شغلی و کارآموزی

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، نمایشگاه inotex محیطی است که بسیاری از شرکت ها و استارتاپ های فعال در زیست بوم فناوری کشور در آن گردهم می آیند. هر یک از این شرکت ها و استارتاپ ها برای گسترش فعالیت ها، انجام پروژه های خود و […]

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، نمایشگاه inotex محیطی است که بسیاری از شرکت ها و استارتاپ های فعال در زیست بوم فناوری کشور در آن گردهم می آیند.

هر یک از این شرکت ها و استارتاپ ها برای گسترش فعالیت ها، انجام پروژه های خود و حتی به عنوان هم تیمی نیاز به جذب نیروی انسانی خلاق و باانگیزه دارند.از طرفی بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه inotex علاقه مند هستند در بعضی از شرکت ها و استارتاپ ها به عنوان کارآموز مشغول شوند یا شانس خود را برای استخدام در آن ها یا تبدیل شدن به عناصر اصلی استارتاپ ها امتحان کنند.

ایستگاه کار اینوتکس۲۰۲۳ با همکاری مجموعه کارنو بستری را فراهم کرده است تا شرکت های حاضر در اینوتکس فرصت های شغلی و کارآموزی خود را به نمایش گذاشته و بازدیدکنندگان نیز بتوانند برای این فرصت ها رزومه خود را ارسال نمایند.

علاوه بر این تمامی بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند با حضور در این ایستگاه با انجام آزمون های شخصیتی، توانمندی ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند.

مصاحبه شغلی، کارورزی، مشاوره شغلی، مشاوره رزومه نویسی، ثبت نام با تخفیف ویژه اینوتکس در بوت کمپ های تخصصی و طرح توانمندسازی شغلی صدف از جمله خدماتی است که در ایستگاه کار اینوتکس ۲۰۲۳ ارائه خواهد شد.

علاقه مندان می توانند فرصت های شغلی در پارک فناوری پردیس را در کانال های بله و تلگرام و پیج اینستاگرام و لینکدین کارنو به نشانی @ KarnoStartupمشاهده و جهت شرکت در این رویداد رزومه خود را در پیام رسان بله یا واتساپ به شماره ۰۹۳۰۱۸۹۸۶۴۶یا ایمیل hre.nano@gmail.com ارسال نمایند. همچنین استفاده از خدمات مصاحبه شغلی، مشاوره شغلی، مشاوره رزومه نویسی برای بازدیدکنندگان از غرفه ایستگاه کار امکان پذیر است.

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/