انتقال نظامیان از آمریکا و اروپا به رژیم صهیونیستی
انتقال نظامیان از آمریکا و اروپا به رژیم صهیونیستی
منابع عبری اذعان کردند که نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی در پی ناتوانی در مقابله با مقاومت در صدد واردات نیروی نظامی از اروپا و آمریکا است.

به گزارش گروه بین الملل تیکنا، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه گزارش داد که نیروی هوایی این رژیم صدها نظامی ارتش صهیونیستی از یهودیان سراسر اروپا را برای مشارکت در جنگ به فلسطین اشغالی منتقل خواهد کرد.

در تحولی دیگر، ارتش رژیم صهیونیستی به هلاکت سومین نظامی خود در مرز با لبنان اذعان کرد. یک افسر صهیونیست که در حمله روز گذشته گروهان‌های قدس به شمال فلسطین اشغالی و درگیری مسلحانه در این منطقه زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسیده است.

در همین رابطه، ارتش رژیم صهیونیستی رسماً از هلاکت فرمانده تیپ ۳۰۰ در درگیری‌های مسلحانه روز گذشته با مقاومت در مرزهای شمالی خبر داد.

منابع عبری تصویری هم از فرمانده تیپ ۳۰۰ الجلیل که در درگیری‌های روز دوشنبه با مبارزان مقاومت در مرزهای شمالی به هلاکت رسید، منتشر کردند.

از سوی دیگر، رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند که شهرداری عسقلان تعداد زیادی اتوبوس برای خارج کردن صهیونیست‌ها به این شهر اعزام کرده است.