انتشار فراخوان جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری
انتشار فراخوان جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری
فراخوان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با همکاری انجمن مدیریت فناوری و شرکت نسل کارآفرینان هوشمند منتشر شد.

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نواوری تیکنا، فراخوان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با همکاری انجمن مدیریت فناوری و شرکت نسل کارآفرینان هوشمند منتشر شد.

بر اساس فراخوان منتشر شده، در این دوره از جایزه‌ مدیریت فناوری و نوآوری، پس از انتشار فراخوان متقاضیان جایزه و ارزیابان در پاییز امسال، دوره‌های آموزشی پرورش ارزیابان و دوره‌های آموزش ترویج جایزه برگزار می‌شود.

متقاضیان جایزه تا ۱۵ آذرماه برای ثبت‌نام مهلت دارند. همچنین آخرین مهلت ارسال اظهارنامه متقاضیان ۱۵ دی‌ ماه اعلام شده است. پس از این مرحله، تا هفته آخر دی‌ماه، ارزیابان انتخاب و تیم‌های ارزیابی جایزه تشکیل می‌شوند. نهایی‌سازی نتایج و ارسال گزارش بازخورد نیز فروردین سال ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

در نهایت همایش جایزه و معرفی سازمان‌های برتر هشتمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری در اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقای قابلیت‌های فناوری و نوآوری در سازمان‌ها طراحی شده است تا بتوانند با شناخت چالش‌های خود در هر مرحله، گام‌هایی به‌سوی رقابت‌پذیری پایدار بردارند. این مدل در جهت ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی اکوسیستم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری درکشور طراحی شده است.

تاکنون هفت دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در کشور برگزار شده است که طی این هفت دوره، بالغ بر ۳۰۰ سازمان در کشور بر اساس این مدل ارزیابی شده‌اند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در جایزه به سایت www.iramitaward.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه جایزه با شماره ۰۹۳۰۸۲۷۶۳۱۵ و ۰۲۱۴۶۱۱۰۹۱۴ تماس بگیرند.

گفتنی است، جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و انجمن مدیریت فناوری و نوآوری و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاستجمهوری، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.