امکان دریافت معرفی‌نامه برخط عضویت برای اصحاب رسانه در صندوق هنر فراهم شد
امکان دریافت معرفی‌نامه برخط عضویت برای اصحاب رسانه در صندوق هنر فراهم شد
مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از امکان دریافت معرفی‌نامه برخط برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر تیکنا، امیر رسولی، امروز، شنبه ۱۳ خرداد با اشاره به جزئیات نحوه آماده‌سازی و ایجاد زیر ساخت‌های لازم از لحاظ فناوری اطلاعات برای صدور معرفی‌نامه‌های برخط اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده و اتصال سامانه عضویت صندوق اعتباری هنر به سامانه های برخط معاونت های مطبوعاتی و قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق با وارد کردن شماره معرفی‌نامه در پروفایل عضویت صندوق، می‌توانند به صورت برخط اطلاعات معرفی نامه خود اعم از تصویر، شماره و تاریخ معرفی‌نامه را ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پیش تر متقاضیان عضویت، معرفی‌نامه و دیگر اطلاعات آن را به‌صورت فیزیکی دریافت و پس از بارگذاری آن در سامانه و همچنین کارشناسی و انجام استعلامات مورد نیاز مورد تایید و یا عدم تایید قرار می‌گرفت.

**تأکید بر دقت و سرعت در فرآیند ثبت نام اعضا

مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر ادامه داد: با برخط شدن دریافت معرفی‌نامه، این فرایند بصورت سیستمی انجام و به محض دریافت و بررسی برخط، مورد تایید قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به امکان دریافت برخط معرفی‌نامه برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق هنر بدون حضور فیزیکی، فرآیند ثبت نام آنها با دقت و سرعت بیشتر انجام خواهد شد.

**پذیرش سه هزار معرفی‌نامه

رسولی در عین حال از پذیرش بیش از سه هزار معرفی‌نامه از این طریق خبر داد و گفت: در برنامه توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر، اتصال سیستمی به تمامی سازمان های همکار و ذیربط وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و مکانیزه شدن فرایندها در حال پیگیری است.