امروز میدان نبرد صندوق رأی است
امروز میدان نبرد صندوق رأی است
نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور گفت: اگر دیروز نقطه درگیری در شلمچه، دشت آزادگان، هویزه و طلائیه بود امروز میدان نبرد صندوق رأی است و باید با حضور آحاد مردم پای صندوق رأی دشمن را شکست داد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، حجت الاسلام و المسلمین”سید علیرضا ادیانی” صبح امروز در نشست صمیمی با گروه های مرجع و اقشار تاثیرگذار استان سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از مهمان نوازی و حمایت های مردم ولایت مدار استان اظهار داشت: اهالی استان سیستان و بلوچستان نماد زندگی مسالمت آمیز و وحدت دینی و اسلامی و مجمع تفاهمات و مشترکات هستند و در طول انقلاب نقش تعیین کننده ای در تحقق اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته اند.

این مقام مسئول در ادامه ضمن تبریک ایام خجسته ماه رجب المرجب به ویژه مبعث رسول مکرم اسلام(ص)،گفت: شکر گذار خداوند متعال هستم که انتظامی کشور امروز مورد اعتماد گروه های مرجع،افراد تاثیرگذار و آحاد مردم عزیز است و شکر مضاعف خداوند متعال بابت توفیق و مرحمتی که به بنده داشته است تا در جمع صمیمی شما بزرگواران در خصوص موضوع مهم،تعیین کننده و سرنوشت ساز انتخابات صحبت کنم.

وی برگزاری چنین جلساتی که در راستای تحکیم حکومت اسلامیست را از مصادیق عمل صالح و تواصی به حق دانست و تاکید کرد: جمع امروز ما در حقیقت عمل به آیه ” واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا” است، مصداق “انما المومنون اخوه” است،جمع امروز ما مصداق “محمد رسول الله و الذین معه اشداء علی الکفار رحماء بینهم” است، جمع ما مصداق تالیف و وحدت به یک امر جامع است که خداوند در قرآن به ما فرموده است وقتی ما را در یک امر جامع فراخواندند بدون اذن نباید آن را ترک کنیم و جمع امروز ما مصداق معروف ها و مصداق انزجار از دشمنان اسلام و نظام اسلامیست.

ادیانی گفت: دشمن کارش دشمنیست، از دشمنان انتظاری جز دشمنی نباید داشت، ما باید با اقدامات خودمان تعیین کننده باشیم، امروز به هر میزان که ما با عملکرد خود بتوانیم رضایت مردم را جلب کنیم به همان اندازه دشمن ناراحت و عصبانی می شود.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر اخیر خود به همراه خانواده های شهدای انتظامی به کربلای معلی گفت: در این سفر دختر سیستانی که پدر و مادرش همزمان در کنار هم به شهادت رسیدند همراه ما بود، به کدامین گناه فرزندان کسانی که تامین کننده امنیت جامعه و خدمتگزار مردم هستند را یتیم می کنند، داغ همه شهدا به ویژه شهدای راسک هیچ وقت برای ما سرد نمی شود و برخورد ما با این جنایتکاران مطمئنا سخت و شدید است.

وی در خصوص اهمیت این دوره از انتخابات، خطاب به معتمدان و سران قبایل گفت: حکیم هشیار ،آگاه و با بصیرت، اهل راز و نیاز در دل شب، آن اسوه تقوا و پارسایی همواره به سران قوا می فرمودند “فضای انتخابات را پیش از موعد انتخاباتی نکنید” اما در این دوره، از یک سال مانده به انتخابات خودشان پرچم انتخابات را برافراشته اند و این نشان از اهمیت فوق العاده موضوع دارد.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور تاکید کرد: اگر دیروز نقطه درگیری در شلمچه، دشت آزادگان، هویزه و طلائیه بود امروز میدان نبرد صندوق رأی است و باید با حضور آحاد مردم پای صندوق رأی دشمن را شکست داد.

این مقام مسئول ضمن تبریک ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با اشاره به کتاب ارزشمند “شب های ظلمانی” از تالیفات رهبر معظم انقلاب گفت: روزگار تیره و تار دوران طاغوت با ورود امام به پایان رسید و به نور و روشنایی تبدیل شد اما عده ای دنیاطلب و منفعت خواه امروز می خواهند با پول های مستکبران، رژیم ستم شاهی را تطهیر و تقدیس کنند اما ظلم ها و فسادهای این رژیم طاغوتی آنقدر بزرگ است که قادر به پوشاندنش نیستند.

وی تاکید کرد: دشمن می خواهد طوفان تبلیغاتی بپا کند تا انتخابات با چهار ویژگی مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت، اتفاق نیافتد،راهبرد دشمن خارج کردن مردم از میدان انتخابات است و در مقابل این راهبرد شوم، وظیفه ملی،وظیفه انقلابی،وظیفه شرعی و قانونی ما این است که همگان را ترغیب به مشارکت در انتخابات و حضور فعالانه در این میدان مهم نماییم.

حجت الاسلام ادیانی خاطر نشان ساخت: امروز برای نمایان کردن قدرت مردم،توانایی های یکدیگر را در کنار هم مجتمع می کنیم و یقیناً از اجتماع آحاد مردم قدرت ملی تولید خواهد شد.

وی با اشاره به تیتر رسانه معاند اینترنشنال در خصوص صحبت هایی که در مراسم تشییع شهید سبحانی در سوسنگرد داشته است گفت: من در آن مراسم نورانی گفتم تکریم شهیدان یعنی مشارکت در انتخابات و پیام شهیدان امروز برای ما مشارکت در انتخابات است و دشمنان از این آرمان های ما عصبانی می شوند و شروع به تحریم و تخریب می کنند اما ما خوب می دانیم همانجایی که دشمن با توپخانه خود می زند همانجا دارد درست عمل می کند.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توانمندی های موشکی کشور تصریح کرد: هرجا که جبهه کفر جبهه اسلام را تهدید کند این تجهیزات آماده است و اگر دشمن این قدرت را داشت و می توانست به ما ضربه بزند مطمئنا تا کنون این کار را انجام می داد اما خوب می داند که دوران بزن درو تمام شده است و پاسخ های ما بسیار سخت و ویران کننده خواهد بود به همین جهت دشمن پس از یأس در نبرد نظامی به جبهه فرهنگی،سیاسی و اقتصادی روی آورده است.

نماینده ولی فقیه در انتظامی کشور مشکل دشمنان را عدم شناخت ملت ایران دانست و تاکید کرد: هر کجا که دشمن بدون نقاب و پوشش های جعلی و دروغین به صورت عریان خود را نمایان کرد، ملت ایران اسلامی با بصیرت و حضور به هنگام و اقدام به موقع خود مشت محکمی بر دهان آنان زدند و در خصوص انتخابات هم ان شاءالله در یازدهم اسفند با حضور باشکوه و دشمن شکن، پای صندوق های رأی، درس عبرتی فراموش نشدنی به همه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی خواهند داد.

حجت الاسلام ادیانی با استفاده از یک بیت شعر از حمید سبزواری پدر شعر انقلاب” وادی پر از فرعونیان و قبطیان است، موسی جلو دار است و نیل اندر میان است”، خطاب به گروه های مرجع، معتمدان و سران قبایل و افراد تاثیر گذار تاکید کرد: امروز با رهبری حکیمانه امام و مقتدای خود در مقابل تمام فتنه ها و دشمنی ها ایستاده ایم و این باور ماست و یقین داریم که پیروزی با جبهه حق است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در پایان ضمن قدردانی از همه معتمدین و سران قبایل تصریح کرد: با بصیرت و هوشیاری خود، با هر رأی یک موشک نقطه زن را به قلب دشمن می نشانیم و با این اقدام خود موجبات خوشنودی پروردگار و حضرت رسول اکرم(ص) را فراهم می آوریم، یازدهم اسفند برای ما یوم الاحزاب،یوم البدر و یوم الخندق است و هر رأی ما هم نصرت دین خداست و هم تیری زهر آلود بر قلب دشمنان کوردل است.