امروز دشمن از سازمان عقیدتی سیاسی فراجا وحشت دارد
امروز دشمن از سازمان عقیدتی سیاسی فراجا وحشت دارد
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: این اهمیت سازمان عقیدتی سیاسی است که رئیس آن را بارها تحریم می کنند،دشمن امروز از هیچ فرماندهی وحشت ندارند که از سازمان عقیدتی سیاسی دارند.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، آیت الله “سید احمد علم الهدی” نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی امروز در دوره بصیرت افزایی مسئولین و مدیران سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور در مشهد مقدس ضمن خیر مقدم گویی به کلیه حاضرین ،میلاد امام جواد علیه السلام و ماه با برکت رجب المرجب را تبریک گفت و افزود: گروهی از شیعیان که بر امامت امام موسی کاظم(ع) توقف کردند، از اعتراف به امامت امام رضا(ع) سرباز زدند و معتقد بودند که امام کاظم(ع)، مهدی موعود است که در غیبت به سر می‌برد ولی با ولادت امام جوادعلیه السلام همه اختلافات تمام گشت.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی در رابطه با بیان شباهت امام جواد علیه السلام به حضرت عیسی علیه السلام،گفت: عیسی مسیح در کودکی به نبوت مبعوث گردید؛ همان طور که آیه شریفه می فرماید: «إِنِّی عَبْدُ اللَّهِ آتانِیَ الْکِتابَ وَ جَعَلَنی‏ نَبِیًّا»؛ مقام امامت و وصایت نیز در کودکی به امام جواد علیه السلام منتقل گردید و همچنین عیسی علیه السلام در گهواره سخن گفت؛ یکی از معجزات امام جواد علیه السلام نیز تکلّم در گهواره می باشد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با تحسین تحریم دوباره رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران  تاکید کرد: اتحادیه اروپا بسیاری از فرماندهان، افراد سیاسی و افرادی که واقعا نقش آفرین هستند در سطوح بالا کنار می گذارد و حضرت حجت الاسلام والمسلمین ادیانی را به عنوان رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی کشور تحریم می کند و با این کارشان خط می دهند به دیگران، به استکبار خط می دهند تا یکباره  این شخصیت را تحریم کنند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز علت اینکه در بین تمام چهره های کشور، حجت الاسلام ادیانی تحریم  مجدد میشود را اینگونه بیان کرد: زیرا دشمنان حساب نقش آفرینی ایشان و نقش آفرینی عقیدتی سیاسی نسبت به تمام جریانات کشور را می دانند، چون این سازمان عقیدتی سیاسی است که در این نیروها و کل نظام اثر گذار است وخیلی از نقشه و توطئه های دشمن را با نقش مهم خود، جلوگیری می کند و نمی گذارد اجرا شود، و این تحریم های مجدد راهبردی است که به طرفداران و عوامل خودشان می دهند تا چهره های موثر را بشناسند وگرنه حجت الاسلام ادیانی نه پولی در خارج دارد و نه ارتباط خاصی با آنجا دارند و اگر تحریم می کنند راهبردی است و به دیگران نشان می دهند که ایشان هدف و نشان هست.

این مقام معنوی در ادامه این شناسایی ها و تحریم ها را حاصل خود فروختگی عوامل داخلی دانست و افزود: هم جریان تروریستی با جنگ نیابتی که دارندبه نظام ضربه می زنند و هم عوامل داخلی که ستون پنجم هستند دارند به عنوان جاسوس کار می کنند.
آیت الله علم الهدی در خصوص عملکرد سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی گفت: این اهمیت سازمان عقیدتی سیاسی است که رئیس آن را بارها تحریم می کنند،دشمن امروز از هیچ فرماندهی وحشت ندارند که از سازمان عقیدتی سیاسی دارند.

وی تصریح کرد:خدا رحمت کند امام خمینی را که فرمود: “هر جا دشمن اظهار مخالفت، اظهار وحشت کرد بدانید آن جا حساسترین قسمت است”، جریان عقیدتی سیاسی انتظامی امروز باید موقعیت جهانی خود را تشخیص دهد که در چشم دشمن و در چشم استکبار چه موقعیتی دارد و با اقدامات و عملکرد خود همچون خاری در چشم دشمنان این نظام مقدس است.

این مقام مسئول  اظهار کرد: رئیس محترم سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی، قبلا مورد حساسیت دشمن نبود ولی وقتی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فردی را از سپاه بعنوان رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ف. انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بعنوان نماینده خودشان منصوب کردند،  موضوع تغییر کرد و الان مسئله این نیرو و شرایط آن تغییر کرده و این موقعیت را باید درک کنیم و باید حداکثر فعالیت را برای پیشبرد نظام انجام دهیم البته شما بسیار انسانهای برجسته ای و کارآزموده ای هستید و مطمئنا نهایت تلاش خود را خواهید کرد و بنده مستقیم و غیر مستقیم، بارها شاهد اثر گذاری شما و همکارانتان در جامعه بوده و هستم.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تاکید کرد: مقام معظم رهبری هیچ وقت تعارف ندارند و در خصوص اهمیت مجموعه انتظامی فرمودند: “فرماندهی انتظامی، محور اقتدار نظام است” که این موضوع بیانگر مهم بودن ماموریت انتظامی و مسئولیت بزرگی که بر دوش آنان نهاده شده است.

وی با اشاره به اهمیت والای حفظ نظام اسلامی و ارتقاء اقتدار روز افزون آن گفت: اسلام به این نظام وابسته است کیان اسلام و انقلاب اسلامی اکنون به این نظام وابسته است، امروز استکبار جهانی برای حیات خودش با تمام توان مثلا دارد با این نظام مقابله می کند.

آیت الله علم الهدی در پایان با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو اذعان داشت:جنگ الآن مانند گذشته سخت افزاری نیست و حتی بالاتر از جبهه نظامی است، چون دشمن قسم خورده ما بسیار نرم و ریز در جبهه فرهنگی و اجتماعی فعالیت می کنند و نمیخواهند انتخابات مطلوب و چشم گیر برگزار شود لذا از شما بزرگواران به نوبه خودم برای این بصیرت و تبلیغ کار فرهنگی و سیاسی بسیار قدردانی می کنم، ان شاءالله آقا امام زمان(عج) فعالیت ما را بعنوان سرباز خود بپذیرند چون آن قبولی و رضایت، به کل دنیا ارزش دارد.