افتتاح دو مرکز کار افرینی کوثر در منطقه ۱۰ تهران تا پایان سال/ تبدیل پلازا بریانک به بازارچه با اداره زنان سرپرست خانوار
افتتاح دو مرکز کار افرینی کوثر در منطقه ۱۰ تهران تا پایان سال/ تبدیل پلازا بریانک به بازارچه با اداره زنان سرپرست خانوار
رویداد چهارشنبه‌های فرهنگی این هفته سخنگوی شورای شهر تهران در منطقه ۱۰ تهران رقم خورد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، رویداد چهارشنبه های فرهنگی این هفته سخنگوی شورای شهر تهران در منطقه ۱۰ تهران رقم خورد که در این بازدید مهدی اخ صنایع شهردار منطقه ۱۰ پایتخت و جمعی از مدیران ارشد منطقه ۱۰ سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران را همراهی کرد و علیرضا نادعلی دراین رویداد ضمن غبار روبی از مقبره شهدای گمنام بوستان نورالزهرا(س) از مجموعه پلازای بریانک بازدید کرد و گفت: در اپار گذشته مدیریت شهری تهران تلاش شده بود که یک محیطی با پیوست اجتماعی در منطقه ۱۰ تهران ایجاد شود و بحث های فرهنگی و تفریحی پلازا بریانک در دوره ششم مدیریت شهری به صورت جدی پیگیری شد.

وی افزود: توجه ویژه به خانواده ها در‌محیط های مسکونی وتجاری از جمله موضوعاتی است که بایدمورد توجه قرار بگیرد؛ همچنین اولین ورودی و خروجی ویژه معلولان در این پلازا افتتاح شده و تلاش مدیریت شهری این است که تا قبل از پایان سال بازارچه خیریه ای در این پلازا که توسط زنان سرپرست خانوار اداره می شود افتتاح شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه از مرکز کارافرینی کوثر در منطقه ۱۰ تهران بازدید کرد و گفت: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مراکز کوثر در زمینه کارآفرینی فعالیت خوبی در تهران دارند؛ در همین زمینه بانوان سرپرست خانوار در این مراکز فعال هستند که نزدیک ۱۷ نفر هستند.

در‌ ادامه اخ صنایع شهردار منطقه ۱۰ تهران گفت: تا پایان سال دو مرکز کوثر دیگر به مجموعه مراکز کارافرینی کوثر در منطقه ۱۰ تهران اضافه خواهد شد.
وی افزود: امیدواریم با همکاری کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران یک مجموعه شهر دخت را تاسال اینده در منطقه ۱۰ پایتخت افتتاح کنیم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه رویداد چهارشنبه های فرهنگی از نرم افزار جامع تلفنی اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ تهران رونمایی کرد و سپس از خانه موزه شهیدان اقبالی بازدید و بر لزوم رسیدگی ویژه به خانه موزه شهدا تاکید کرد.

نادعلی در ادامه بازدید چهارشنبه های فرهنگی از مجموعه فرهنگی و رسانه ای بصیرت در منطقه ۱۰ تهران بازدید به عمل آورد و سپس با معاونان منطقه ۱۰ شهرداری تهران دیدار و گفتگو کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران همچنین با خانواده شهید حمزه ای دیدار و گفتگو کرد و سپس در‌دیدار مردمی با اهالی منطقه ۱۰ تهران در مسجد الهادی گفتگو کرد.

انتهای پیام/