اعطای پژوهانه ۱۰ هزار دلاری به پروژه‌های تحقیقاتی دارای همکار خارجی
اعطای پژوهانه ۱۰ هزار دلاری به پروژه‌های تحقیقاتی دارای همکار خارجی
مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری به پروژه‌های تحقیقاتی دارای همکار خارجی در حوزه فناوری‌های راهبردی پژوهانه ۱۰ هزار دلاری می‌دهد.

به گزارش گروه زیست‌بوم فناوری و نوآوری تیکنا، مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در حاشیه برگزاری نهمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری و پنجمین آیین اعطای جایزه مصطفی (ص) که مهرماه گذشته در اصفهان برگزار شد، با هدف تعامل بیشتر و تقویت همکاری بین دانشمندان و فعالان علم، فناوری و نوآوری، تثبیت مشارکت‌های بین موسسات ایرانی و سازمان‌های تاثیرگذار جهان و کمک به پیشرفت علم و فناوری در کشورهای مشارکت کننده، هفت کمک هزینه برای پروژه‌های تحقیقاتی مشترک در نظر گرفت.

حوزه‌های فناوری‌های زیستی، اطلاعات و ارتباطات، اپتیک و کوانتوم، مواد و ساخت پیشرفته، نانو و میکرو، پزشکی بازساختی و سلول‌های بنیادی و علوم شناختی بین محققان ایرانی و سایر کشورها هفت حوزه ای هستند که پژوهانه به آنها اعطا می شود.

براساس اعلام بنیاد ملی علم ایران، علاقمندان می‌توانند به منظور آشنایی با موضوع ها گرنت‌ها و مشارکت در این طرح، کسب اطلاعات بیشتر و ارسال پروپوزال به وبگاه مرکز تعالی ابن سینا به آدرس https://isf-bmn.ir/ace/en/bilateral-research-collaboration مراجعه کنند.