ارسال بیش از ۷۰۰ شعر عاشقان بی ادعا/ در جشنواره شعر تدوین و‌ تولید بیش از ۱۰ نوع کتاب توسط عقیدتی سیاسی فراجا
ارسال بیش از ۷۰۰ شعر عاشقان بی ادعا/ در جشنواره شعر تدوین و‌ تولید بیش از ۱۰ نوع کتاب توسط عقیدتی سیاسی فراجا
سردار بهرامی گفت: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ نوع کتاب در حوزه‌های مختلف تدوین و تولید شده است.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار “محمد بهرامی” در مراسم رونمایی از کتب تدوین شده سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی و اختتامیه جشنواره شعر عاشقان بی ادعا گفت: هفته انتظامی را به تمام همکاران تبریک عرض می کنم و یاد و نام شهدا به ویژه شهدای انتظامی را گرامی می دارم و به روح آنان درود و سلام می فرستم. خدا را شاکریم به خاطر همه نعمت‌های مادی و معنوی، از جمله نعمت انقلاب اسلامی. از خداوند می‌خواهم که همه ما را اولاً قدردان و ثانیاً سرباز و خادمی شایسته برای نظام مقدس ایران اسلامی قرار بدهد.

سردار بهرامی در ادامه به سیر رشد و تعالی سازمان اشاره کرد و گفت: سازمان عقیدتی سیاسی با سرعت فزاینده ایی در حال رشد و تعالی قرار دارد و به اثر بخشی مطلوبی از اجرای برنامه های فرهنگی خود رسیده و ترویج ارزش‌های اسلامی را به عنوان یکی از برنامه های ویژه در دستور کار خود قرار داده است . این سازمان با برنامه‌ریزی دقیق و منظم، به تدوین و انتشار کتب، مقالات و منابع آموزشی می‌پردازد. این فعالیت‌ها به منظور تقویت دانش و درک عمیق افراد درباره ارزش‌ها، مبانی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد که به تربیت نیروهای مؤثر و اثرگذار و انقلابی کمک می‌کند. علاوه بر آموزش،سازمان عقیدتی سیاسی در حوزه رسانه و فضای مجازی و همچنین تربیتی و بصیرتی خانواده ها فعالیت ها و اقدامات اثر بخشی را رقم زده است.

وی در ادامه افزود: در جلسه ای سردار رادان درباره دستاوردهای سازمان عقیدتی سیاسی تاکید داشتند هر کس دست آوردها و اقدامات عقیدتی سیاسی را نبیند مثل آن است که پشت به آفتاب کرده است .

وی خاطر نشان کرد: در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ نوع کتاب در حوزه‌های مختلف تدوین و تولید شده است که از جمله آن کتاب مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با قاریان و حافظان قرآن کریم، عاشقان بی‌ادعا، مهار تورم رشد تولید، شاخص انقلاب،کاربرد نظریه‌های ارتباط جمعی در رسانه‌های معاند نقش سواد رسانه‌ای در برابر تروریسم رسانه‌ای، چشمه معرفت، تحلیلی بر جنگ نرم دشمن با ابزار بی حجابی، اصول و مبانی جهاد تبیین با تمرکز بر بیانیه گام دوم انقلاب و مروری بر زندگینامه شهدای روحانی انتظامی بوده است.

سردار بهرامی افزود: جشنواره شعر عاشقان بی ادعا که سومین جشنواره با موضوع شعر می باشد بعد از تجربه های موفق جشنوارهای همچون شعر تحریم بی‌اثر و شعر ولایی برگزار شده که در این دوره از جشنواره تعداد ۷۴۴ اثر به دبیرخانه جشنواره واصل شده است که در دو مرحله ارزیابی داوران تعداد ۳۰ اثر برگزیده شده است و جوایزی به آنها اهدا خواهد شد.

سردار بهرامی افزود: ما توانستیم با استفاده از ظرفیت فرهیختگان فرهنگی مجموعه انتظامی به این مهم دست بیابیم اعتقاد بنده این است که ما افراد فرهیخته و نخبه فراوانی در مجموعه انتظامی داریم و آثار ارائه شده در جشنواره از سطح بالایی از حیث محتوا برخوردار است . جناب ناصحی که شعرشان در جشنواره حائز رتبه شد در محضر حضرت امام خامنه ای مد ظله العالی توفیق شعرخوانی را داشته‌اند.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی در خاتمه افزود: از تمامی همکاران خودم در معاونت تبلیغات و روابط عمومی بابت تمام زحماتی که در این مدت به جهت به ثمر رسیدن این مهم را داشتند صمیمانه قدردانی می‌کنم.