اختلال سامانه سماح رفع شد
اختلال سامانه سماح رفع شد
بعد از رفع اختلال سامانه سماح در روز چهارم مرداد، باز هم برخی افراد از ایرادات این سامانه و بروز خطا در باز شدن صفحه سایت انتقاد داشتند، اما این مشکل هم برطرف شده و امکان ثبت نام برای همه متقاضیان فراهم است.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، سامانه سماح یا همان سامانه مشتاقان ایام حضور در اعتاب مقدسه که چند سالی است که به منظور ساماندهی زائران مراسم اربعین حسینی در عراق راه‌اندازی شده، از روز سوم مرداد برای ثبت نام متقاضیان شرکت در این مراسم فعال، اما ساعاتی بعد با اختلال مواجه شد.

با تلاش مسئولان مربوطه در سازمان حج و زیارت این اختلال رفع شد و حدود ۳۰۰ هزار نفر توانستند طی روز‌های گذشته نسبت به ثبت نام برای حضور در مراسم اربعین حسینی سال ۱۴۰۲ اقدام کنند، اما شواهد حاکی از این بود که عده‌ای از مردم همچنان برای انجام ثبت نام با مشکل مواجه هستند و امکان ورود به سامانه را ندارند.

با این حال پیگیری‌های خبرگزاری تسنیم حاکی از این است که گروه فنی سازمان حج و زیارت با بررسی‌های انجام داده، مشکل و اختلال موجود را برطرف کرده و هم اکنون امکان باز شدن سایت برای همه متقضایان از طریق وب و موبایل فراهم است و می‌توانند با مراجعه به آدرس samah.haj.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

انتهای پیام/