اجرای ۲۳ پروژه عمرانی شاخص و توسعه محله‌ای در شرق تهران
اجرای ۲۳ پروژه عمرانی شاخص و توسعه محله‌ای در شرق تهران
شهردار منطقه ۱۴ از اجرای ۲۳ پروژه عمرانی شاخص و توسعه محله ای برای توسعه و آبادانی محلات و بهبود کیفیت زندگی شهروندان این بخش از پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه جامعه تیکنا، امیر یزدی طی بازدید از پروژه های عمرانی منطقه که با حضور هادی حق بین سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری تهران صورت گرفت، از پیشرفت فیزیکی مطلوب بسیاری از پروژه ها از جمله پل همسطح سواره رو بلوار ابوذر که با پیشرفت ۸۰درصدی در حال انجام است تا اصلاح هندسی میدان سوم خرداد و عملیات مناسب سازی شریان های عبوری با روکش آسفالت و سوله بحران که به اتمام رسید، خبر داد.

یزدی همچنین ضمن بازدید از پروژه های احداث مخزن و شبکه ابرسانی قصر فیروزه، پل همسطح بسیج – محلاتی، پایانه تاکسیرانی و باغ گیاه شناسی نسبت به روند اجرای و اتمام به موقع این پرو ژه ها دستورات لازم را صادر کرد.

وی با یاداوری اجرای ۹۲ پروژه توسعه محله ای در منطقه که ۴۵ مورد آن به اتمام رسیده و مابقی آنها با حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ است ، افزود: پروژه های تعریف شده در حوزه عمران با روند مطلوب در حال اجراست و در این راستا و در پیشرفت پروژه های فنی و عمرانی نیز رتبه پنجم را در بین مناطق داریم.

بزدی با اشاره به اجرای عملیات مناسب سازی شریان های عبوری چون شهید محلاتی و معابر منطقه از جمله خیابان های داوود ابادی، نجار محمودی، بلوار ابوذر، اندرزگو، دریاباری و.. که تاکنون با صرف بیش از ۳۰ هزار تن آسفالت ریزی برای تردد و عبور و مرور شهروندان و وسایل نقلیه ایمن شده است، از اصلاح هندسی میدان سوم خرداد تا جمع آوری نهرهای قدیمی و افزایش عرض معابر در راستای روانسازی ترافیک و کاهش آلودگی های زیست محیطی به عنوان دیگر فعالیت های عمرانی توسعه محله ای در کنار اجرای پروژه های احداثی نام برد که در آینده نزدیک و برای رفاه و آبادانی شهر و شهروندان منطقه بهره برداری می شود.